78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Zdeněk (93.89.102.199) --- 4. 2. 2021
tak jak dál

Já věřím je ve statistiku počtu včelstev k 1.9. i tam je % chybovosti.Statistika u odevzdání vzorků měli tak je chybovost v desítkách % a tu si dělá svaz a nejsou tam zařazeni včelaři kteří jsou mimo svaz. To lhaní kolik ti uhynulo včel a říct ,uhynulo mi 50% včelstev tak by ten včelař by měl chodit pomalu kanálama takový pohled včelařů i když tomu včelaři uhynulo 49% ale nepřiznal to,by bylo pod jeho ego. Dovedu si představit,že by to bylo povinné hlašení počtu včelstev ke konci dubna.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 74817


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
JosPr (46.135.93.228) --- 5. 2. 2021
Re: tak jak dál

K čemu nám statistika po sezoně je? Co udává? Počty vcelstev na kterých lze stavět,když už o pár měsíců jsou ty počty úplně jinde!

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 74818


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu