78139

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(93.89.102.199) --- 16. 1. 2021

To je,ale se všemi lečivy ať je to KM,MP10,Varidol KŠ jak pokapem tak sublimací třeba sublimace KŠ pří teplodě 157až 181 stupňů větší teplotou se s ní stavá KM a jiné sloučeniny,kdo má na těch aplkatorech záznam teploty (jsou takové ale drahé)potom lidová tvořivost i jsou prodejci co to vyrabí bez kontroly to je pouze byznys. Nelze všechny odsuzovat někteří se do té teploty trefili a je to uspěšné ,ale jsou takoví,že se zakouří z úly a je to hotovo a potom učinost žádná kys. nefunguje.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 74734


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
JosPr (46.135.11.56) --- 16. 1. 2021
Re:

To plati u vseho, i u blbuvzdorne fumiface.Aby lecivo fungovalo, musi byt aplikovano za takovych podminek a zpusobem, kdy ma nejvyssi ucinost. Ne varidol pod 10 stupnu,ne na vcelstva s plodem,u KM je predpokladem taky teplota,vlhkost,velikost knotu a odpar,aby fungovala atd.Kdo tohle neakceptuje,leci zbytecne.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 74735


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu