77659

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Zdeněk (93.89.102.199) --- 10. 12. 2020
Ehra tak jak dál

Máš v tom mnoho nepřesností Vet.zákon bude novelizován,ale až příští rok. podle něj se tvoří MKZ.Vydavá se MKZ v listopadu 2020 pro nasledující rok. MZK pro rok 2021 je platná od 1.1.2021 do 31.12 2021 Potom bude vydána pro rok 2022 podle novelizace Vet.zákona.Připomínky k MKZ 2021 jsou totiž bezpředmětné. SVS na svých stránkách informovala o vypovězení spolupráce s ČSV a ani se jim nedivím,pořád do toho mluví za svaz jedni a ti sami už skoro 40let a být na přednášce nebo školení a dát dotaz tak odpověď je kdo diskutuje tak zdržuje.
Za mne ten okruh 10km vzdušnou čarou se mi zamlouvá o mnoho lepší jak ten starý. Včely nerespektují KÚ OBCE,když má obecní úřad nebo OBEC která se skládá z několika KÚ (sloučené obce) Obec Brno má průměr zhruba 40 km bez vyšetření pro převoz.
Davám vyšetřenní na mor každý rok to stačilo 1x ročně teď to bude 2x ročně pro mne více práce i jednou také náklady na vyšetření ,ale odpadne jezdit pro potvrzení převoz včel mimo kraj jelikož jsem na hranici dvou krajů jak to probíhalo by bylo na další velký článek. Zdeněk

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 74577


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu