78119

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Jiří (185.57.228.247) --- 2. 3. 2019
Lepší časy na obzoru

Zdravím přátele včelaře,

dnes jsme měli výroční členskou schůzi a konečně jsem zažil diskusi. V programu zazněl příspěvek předsedy, že se zvažuje zvýšit členský příspěvek o 100%. Program proběhl a na závěr vystoupil bývalý člen OV a RV. Začal rozklíčovávat příjmovou stránku rozpočtu svazu. Ale po jeho vystoupení se ztrhla diskuze...a docela pěkná... řešilo se manažerské selhání současného vedení. Z jeho řeči vypadli slova, odcházejících straníků, o tom že svaz nepadne... takže z toho usuzuji, že staré vedení se bojí příštího volebního roku, že dostanou na vysvědčení výprask. Takže to vypadá ve včelařské terminologii... jde o výměnu matky, popř. Přepřihování... takže uvidíme jestli dělnice, jako ve včelstvu přinutí matku zaklást rojový matečník a opustit starý úl...Protože současný model financování ...kde dělnice odedřou dole vše, nahází vše do informačního systému a dostanou 15% příjmu a královna, která zmačkne tlačítlo, a vše má po kupě, si platí zlatem svoji svitu ze zbylích 85 % si myslím, že je neudržitelný. Myslím, že nastal čas přepřihu...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72743


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
JosPr (46.135.17.50) --- 2. 3. 2019
Re: Lepší časy na obzoru

Vyprask? Vcera bylo pozde.Svaz samozrejme nepadne,byt odejde znacna cast lidi,kteri tahali chod zakladnich organizaci,protoze delat blbce vedeni svazu uz bavi malokoho.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72744


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
JosPr (46.135.17.50) --- 2. 3. 2019
Re: Lepší časy na obzoru

Hodne naznaci breznove RV,jednou z variant je defenestrace,coz by mozna mohlo odchodum castecne zabranit.Podminkou samozrejme opusteni mysleni z dob Narodni fronty a hledani noveho modelu fungovani na bazi diskuze se ZO,aktualizovanych stanov,pozadavku na hospodareni a dalsich.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72745


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu