78681
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
- BlaĹžena DvoĹ?ĂĄkovĂĄ (e-mailem) --- 24. 2. 2019
Re: uhyn OPRAVA, OMLUVA
Pepo tohle ti potvrdím. Kamarád měl zlomenej smrk a hodně starej. Byl to rožák a tak ho nechtěl kácet. Včely v něm byli kolik let. Díra z vrchu , tak že do nich i muselo pršet. Horší podmínky snad nejsou možný. Přežily všechno jen ne kůrovce. Na podzim ho pokácel. Bohužel ze včel nic nebylo. Letavky nalítali po větvích nahoru a matku nenašel, jen plod všeho stáří. Standa ---------- Původní e-mail ---------- Od: JosPr <e-mail/=/nezadan> Komu: Včelařský mailing list <vcely/=/v.or.cz> Datum: 23. 2. 2019 9:01:45 Předmět: Re: uhyn OPRAVA, OMLUVA " Ne ne-:) tady kraluje mistni smeska,"zuslechtena" singery kvuli mirnosti.Smeska zije dal,zuslechtovaci sli do kytek.(az na par vyjimek).Letos chci instalovat rojak pred dutinu vcel usazenych ve strome,jestli je do nej i s matkou nalakam.Vcely z ni letaji prokazatelne 4 rok,aniz by je kdo vykuroval nebo se je pokousel lecit.Podle klise o uhynu bez leceni melo byt davno po nich.... "
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 72691
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu