77689

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


mánek (109.238.42.25) --- 23. 2. 2019
úhyn atd...

Vážený příteli,je to hezké,že máte takovouto představu,že v dutém stromě již po 4 roky jsou jedny a tytéž včely a že přežily nepřetržitě po ty 4 roky bez léčení.Myslím si,že je to utopie a taky si myslím,že každoročně se tam na to dílo přistěhuje roj ulétlý z okolí. Jak se praví již v bibli:
víra tvá tě uzdravila.Jinak vám přeji vše dobré při Vašem včelaření a ať se Vám daří vykonávat dobře práce u Vašich včel a taky funkce ČSV.Další dík za to,že pomáháte udržovat svými příspěvky tuto naši včelařskou konferenci s několika málo přispěvovateli,které lze spočítat na jedné ruce. A taky si myslím, že nám tu chybí v dnešní době takový ing. Veselý,který se těmi nemocemi zabýval a zatím nevidím za něj žádnou náhradu.Jsou tu jen doměnky,nepodložené výzkumem

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72684


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu