78619
Včelařská konference
(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)
U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.
Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma".
V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...",
která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku.
Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)
Zběžné zobrazeníArchiv Včelařské konference
| - JosPr (46.135.16.169) --- 29. 1. 2019
Re: Dopis Csv pro Zo
Na VF v tematu Fungovani svazu(dopis pro OO,ZO a vyjadreni Poupe,je tam i uvodnik ze Vcelarstvi 2/2019.Protinazory ve Vyjadreni Borovec,dopis doc.Hrabaka,dopis Z.Zaka s vyzvou predsedkyni..V tematu Jak jsme se odloucili od svazu aneb ... rozsudek a zduvodneni soudniho sporu...Vse uzitecne info pro Vyrocni schuze :)
|
Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo 72494
Zobrazit odpovědi na tento příspěvek
Zobrazit celé vlákno |
Klikněte sem pro nápovědu