78275

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Petr (94.125.216.34) --- 23. 2. 2010
Farmáři?

Snažím se stále přijít na to,k čemu se chce soudní znalec a profesionální farmář M.Sedláček vyjadřovat,nebo co by měl hodnotit a prohlížet u jiných včelařů(Včelařství č3-79),když před ne tak dávným časem oddělky od něho zakoupené ve mě i po těchto letech vyvolávají pocity hrůzy a beznaděje z budoucnosti.A to dodatečné jednání a korespondenční diskuzi s ním nepřeji nikomu!Reaguji tak na odezvy obyčejných malovčelařů ze "Včelařství" na kritiku cechu vzít věc do svých rukou.
S pozdravemP.Z.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 41352


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
NitraM (94.113.10.72) --- 23. 2. 2010
Re: Farmáři?

O co šlo konkrétně? Co bylo na oddělcích špatného (matky, plástve, včelstva nešla do síly, nebo co)? Takhle se z příspěvku nic nedozvídáme a informační hodnota je nulová...

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 41355


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
Petr (94.125.216.34) --- 24. 2. 2010
Re: Farmáři?

Kupoval jsem od Sedláčka z Bučovic oddělky.Nástavky ode mne dodány v květnu s tím ,že oddělky odeberu následujícího roku na jaro.
Vše(odběr) proběhlo zdárně,ale realita byl víc než deprimující.
Matky dvouleté až tříleté.
Černé plásty,až doslova zuhelnatělé.
O oddělcích se snad ani nedalo mluvit,jelikož se zubožená včelstvíčka nacházela ve dvou uličkách.(Což je dle mně na roční včelstvo ubohost).
Při prohlídce u mě doma bylo možno pozorovat pouhým okem na každé včele i dva roztoče.Tohle se mě potvrdilo záhy,kdy denní přirozený spad mrtvých roztočů na podložkách dosahoval až 10ks.
Po písemném upozornění jsem p.Sedláčka upozornil na stav a zamoření jeho včelstev a žádal,co s nastalou situací provedeme a jak budeme věc řešit.Následně jsem byl velmi hrubě osočen a p.Sedláček ze mně udělal blbce,jakého snad nikdo nikdy předtím.Osočil mně a naši organizaci z nedostatečného a špatného léčení,zanedbávání včel a tak jsem se od něho velmi nevybíravým až hrubým způsobem dozvěděl,že si za celou věc můžu vlastně sám.
Tak tihle lidé,jestli se mají dostat do vedení nás včelařů,prohlašuji při plném vědomí a svědomí nepokrytecky,že nás čeká brzký trpký konec.
Petr Zpěvák
Uh.Hradiště 956

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 41396


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu