78275

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Jiránek a spol... (80.188.217.8) --- 12. 12. 2009
Sololitové úly - pro Jirku...

Takže sololit beru jako módní a z nouze ctnost materiál. Když je zadarmo a máte si kde ukradnout rodinný čas nebo jste v důchodě tak prosím. Na tu časovou náročnost nemá vliv ani to, že by byl zdroj sololitu jako odřezky za odvoz.
----------------------------------------------
Pokud by tyto úly byly zhotoveny i třeba z pazderosololitu,i ty jsou použitelné na 5 - 10 let se zárukou.Má to ale své náležitosti.Je zapotřebí v každém ze 4 boků nástavku dát uprostřed příčku,tuto zevnitř i z venkovní strany přibít hřebíčky cca 30mm , na vatýraci nezáleží,kdo co sežene. Vnitřní stěny nástavku natřít stříbřenkou/hliník,který nemají včely moc rády / a proto jej nevykusují.Nu a venkovní strany nástavku buď natřít nějakou počasíodolnou barvou pro umístění venku na včelnici a nebo i bez nátěru do včelína.Záleží na oku majitele a nebo případným okolojdoucím. Dobrý den.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39328


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu