78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Petr M (88.146.207.2) --- 6. 12. 2009

Kodo bude chťít, bude včelařit i bez dotací. Musí se to však promítnout do ceny medu.Pokud však zvedneme cenu medu,
začne se sem dovážet ze zahraničí bez ohledu na jeho kvalitu.A český človíček však kouká jenom na tu cenu, kvalita ho moc nezajímá, hlavně že je to laciné. To je má zkušenost..... A pokud zruší dotace včelařům, tak ať se zruší dotace všem, zemědělcům atd. Nechápu proč se má něco pořád dotovat, ať každý dělá jak umí, vím, je to kruté, ale mou firmu taky nikdo nedotuje a konkurence je tvrdá.
To je můj názor, ikdyž je možná špatný..

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39241


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
R. Polášek (83.208.54.27) --- 6. 12. 2009
včelaření bez dotací

Třeba se začne více prosazovat pozdější tmavší kvalitnější med než raný, čistě květový řepkový... Omezí se včelaření na kvantitu, co nejvíc medu z řepky v květnu a potom kvůli velkému počtu včelstev na jednom místě krmení cukrem už v červenci. A spíše se začne zmenšovat počet včelstev na jednom místě, i za cenu toho, že řepka nebude úplně využita, ale tmavý pozdní med potom nevysají včelstva a nespotřebují pro sebe, ale zbude něco i pro včelaře.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 39242


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu