78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Tichý (80.188.56.170) --- 15. 10. 2008
Skleněný úl, výstava

MHD linka 2, 1, 4 V sobotu a neděli každou hodimu. Dvojka od nádraží a čtverka z Bráfovy ulice + 19 minut, jednička z Brafovy ulice +49 minut.
Pěšky do kopce je to asi 10 minut, všude budou plakáty a směrovníky.Výstava je ve dvou budovách a přilehlých prostorách , 2000 m2. Vystavují zahrádkáři ve spopráci se ZOČSV.
Skleněný úl má 9 rámků na teplou stavbu, obsazeno 8 uliček, jsou i mezi sklem a rámkem u česna , poslední strana devátého rámku je obsazena jen když není zima. Je krásně vidět vytvořené sedlisko či chumáč při chladném počasí.Orosená skla jsou pouze v rozích a pod.
Oddělek utvořen koncem srpna , matka nová, od ins. z Pekařova. Ještě trochu ploduje pokud má místo, trubců je nadbytek,rámková míra 39 x 30, jeden nástavek. Připravuji druhý úl, bude z plexiskla.
Dnes jsem měl druhou přednášku tento týden. Seslo se 110 důchodců, udivilo mě, že velká část ještě nikdy neslyšela a nečetla o propolisu, o medu se mnozí domnívali, že se jen maže na chleba. Osvěta pro veřejnost je stále mizivá a za to mohou všichni včelaři.Každý včelař prodejce by měl být i propagátorem.
Zdraví BT.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 32042


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu