78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 22. 4. 2008
Ryba smrdi od hlavy-organisace od ocasu-setkani vcelaru v Brne 6.4.

Pachnouci otazky k rozvoji ceskeho vcelarstvi a jeho prekazek.
At se zabyvam jakoukoliv cinnosti,bez informaci se neobejdu. Ing.Peroutka CSc.

6.1.2007 UKRK 2007/3/79/
Pripomimky(nespokojenost):Informace o inventurach provedenych Dobiskem v prodejne,na ekonomickem useku a...dal dalsich inventur na sekretariatu UV.Zverejnovat zpravy z jednani komise....
pr.Dobisek projedna v predsednictvu UVCSV navrh UKRK na zrizeni komise financni.Pavlicek poveren se i nadale zabyvat konkurzrm Vcwly Predboj.

24.3.2007 UKRK 2007/9/informace2/
Predseda UKRK Dobisek poverem,predlozenim navrhu UVCSV,aby pri UV zrizena financni komise,ktera bude metodicky spolupracovat s ekonomickym oddelenim sekretariatu UVCSV pri tvorbe rozpoctu a efektivite cerpani prostredku CSV...
UKRK upozornena na nedostatky v organisaci prace sekretariatu UV..Ulozeno Pavlickovi a Dobiskovi provest setreni na miste a podat zpravu na pristim zasedani UKRK*.
Podnet OV Karlovy Vary s vyzvou,aby pr.Dobisek odstoupil z funkce predsedy.Pritel Dobisek vznesena obvineni odmitl,presto nabidl svou funkci,UKRK demisi neprijala.
Zadost tajemnika Peroutky o ucast UKRK v komisi pro kontrolu hospodareni svazu projednana a ulozeno predsedovi,aby na veskere kontrolni akce byli vzdy delegovani 2delegati.

18.8.2007 UVCSV,neni jedina zprava zUKRK 2007/10/257/
Rezignace JUDr.Havlana z funkce clena komise SF ze zdravotnich důvodu.(hlavni autor stanov,jako blesk z cisteho nebe ze zdravotnich duvodu rezignoval i J.Mandik)
Schvaleno zrizeni financni komise UVCSV.
PoverujeIng.Dvorskeho podat v souvislosti se vznikem financni komise navrh naplne jeji cinnosti.

18.11.2007 Zasedani UVCSV 2008/1/3/
UV bere na vedomi zpravu od Sciskaly o cinnosti UKRK a cinnosti sekretariatu*toto je odpoved na stiznost ze 24.3. na nedostatky prace v organisaci prace sekretariatu UVCSV

Vcelarstvi 2008/2/30/
OMLOUVAME SE ctenarum,kteri se tesi,ze v tomto cisle Vcelarstvi najdou zpravodajstvi z vetsich akci...S ohledem na zavaznost situace jsme dali prednost materialum tykajici se ztrat vcelstev.(redakce)

UKRK dostala novou napln sve cinnosti.Misto revize a kontroly chuvu pred zodpovednosti tajemnikovi CSV.

clen CSV franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 29081


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu