77619

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


tomas (141.113.85.22) --- 27. 3. 2007
Stropni folie?

Mohl byste mi prosim nekdo naznacit jak pouzivate stropni folii? Ve vsech ulech po dedovi zatim vzdy byly pouze prkenka, na ktere se na zimu dala uteplivka. Predpokladam, ze vyhoda by mela byt voda, ktera se na folii srazi. Pouziva se pouze pres zimu a na jare? Jak upravujete strupek pres leto?
Za vsechny informace o zpusobech pouziti predem dekuji

T.H.

jeste jen malickost k sololitu (pouzivam lakolit - z jedne strany bily) - pouzil jsem ho u dvou ulu jako horni viko (misto prkenek), na ktere prisla uteplivka a pak striska. Po zime nejevi zadne znamky poskozeni vlhkostí - mile me to prekvapilo. Myslite, ze by mohl mit podobne vlastnosti jako folie???

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 21809


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu