78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Vojtěch (85.13.78.3) --- 1. 1. 2007
Pozdrav všem.

Přeji všem ,abychom neulpívali na momentálních poznatcích, které v opačném případě brzdí další rozvoj včelařství.Další druh ulpívaní, který tady sleduji, můžu označit jako určitou oblibu komplikovanosti.To co je komplikované je považováno za vědecké. Řada lidí jednoduché pravdy opomíjejí jenom proto, že jim nepřipadají věrohodné. Přitom velké pravdy, či zákony bývají skutečně často velice jednoduché.Přírodní zákony jsou ty nejjednodušší.Složitým věcem se vyhýbám a počkám až je vidím jednodušeji.
K pochopení je třeba i intuice, protože rozum pokaždé nestačí.Abych svoji nevědomost o včelách ještě snížil,použiji skleněné nástavky pro sledování reakce včel při každé manipulaci se včelami.Podle toho jestli se to podaří,doplním web Včelaření moderně.

V roce 2007 přeji , abychom unesli tíhu nových poznatků, aby každý našel správnou cestu k nové filosofii včelaření , ale i vlastního života.
Vojtěch Bernátek

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 19944


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu