78127

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 19. 12. 2006
Inciativa-inciativci-rok s rokem

ze Sjezdu,prispevek predsedy OV Brno Alese Prileskeho :
...nelibi se mi polemika kolem Vcely Predboj...navrhuji aby revisni komise prosetrila tyto otazky,abychom tento problem dostali ze stolu.Slysel jsem tady v kuloarech o utopenych 50mil korun.Dalsi ukol vidim v pravomoci UKRK dohlizet na rozhodovani nasich organu,jestli jsou v zajmu vcelaru.Myslim ze Revisni komise na vsech stupnich si ani neuvedomuji,ze jsou kontrolnim elementem-kontrolni pakou,jestli je vsechno tak,jak by to melo byt.

Sjezdova -ZPRAVA-predsedy UKRK :
Konrelni komise zvolena 7.sjezdem: predseda Z.Dobisek,mist.pred.E.Kastl, V.Sciskala,V.Martinek,P.Vydra.
Cinost se ridila predem stanovenym planem prace.S uspokojenim konstatuji,ze se nam az na male vyjimky darili plnit.Kontroly a revise provadeny na sekretariatu UV..v kospodarskych zarizeni svazu.
Prijate stiznosti,pokud to bylo mozne,predany nadrizenym slozkam...coz v nekterych pripadech nebylo mozne...z komulace funkce,nebo ze stezovatel zadal vyslovne UKRK.Velmi kladne hodnotim vzajemnou spolupraci s ekonomickym oddelenim sekretariatu a to nejen ori provadenych revisich.
V hodnoceni UV nebylo shledano vaznejsich zavad !O svereny majetek riadne pecovano a vzajemne vztahy mezi cleny UKRK a cleny UV byly seriozni,postavene na vzajemne duvere a respektovani.
Verte Vazeni priatele,ze jsme kontrolni cinnost CHTELI vzdy delat dobre s vedomim,ze kontrolujeme funkcionare,kteri svou cinnosti vykonavaji po pracovni dobe,na zaklade svych schopnosti,moznosti a zkusenosti....dovolte abych v zaveru podekoval vsem clenům ustredniho vyboru i UKRK.

Pred 20 lety :
Kontrolni a revisni cinnost je prace velmi narocna a zodpovedna...da se v podstate delat jen dvema zpusoby.Dobre nebo vubec ne!Zadna zlata stredni cesta neexistuje.To by si mel uvedomit kazdy,kdo se do teto funkce necha zvolit. V kontrole vzdy pracovali politicky angazovani lide...Kazdy z nas musi pocitovat osobni spolu zodpovednost,by zavery 17.sjezdu KSC byly duslednou praci a s narocnosti naplnovany. Bude treba treba velkeho usili zlepsit kadrovou praci,vybrat a postavit na odúpovedna mista schopne-smele a socialismu oddane-politicky vyspele lidi,i kdyz se jedna o ZAJMOVOU CINNOST !

Vazeni jak se Vam libi ZPRAVA UKRK ?
...kontrolni cinnost jsme chteli vzdy delat dobre ale kdyz si uvedomili ze kontroluji funkcionare,kteri svou cinnost vykonavaji po pracovni dobe,na hrane svych moznosti, nezkusenosti,riadne takto pecuji o svereny majetek.Vztahy mezi kontrolovanymi a revizory byly postavene na vzajemne duvere a respektovani,tak se darilo velke nedostatky nenajit. Podekovani clenum UV.
Nyni se nevyzaduje dusledna prace,narocnost,neprosazuje kadrova zmena.Ponechava a omlouva se neschopnost na odpovednych mistech.Cinnost UKRK se riadi stanovenym riadem atd..a nic vic
Povazuji p.Z.Dobiska za cestneho,pracoviteho a schopneho pracovnika pokud mu plan prace a stanovy/vzajemne vztahy a respektovani/to umozni.Jeho proreky byly cennou napovedouo stavu veci v CSV pro delegaty sjezdu,i nam clenum jsou duvodem k inciative k naprave.

Pokoj lidem dobre vule franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 19705


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu