78109

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky (195.113.155.3) --- 20. 11. 2006
Na koho to slovo padne ? nizka cena

Re:gp.30.11.2006
To je důvod proč jsem vystoupil.CSV nedokaze komunikovat jinak nez konstatovanim spatne situace a nesmyslnym navadenim a utoky...

taj.Peroutka :
Včelaři nenechte se mast falesnymi slovy!Na vedeni CSV se obraceji clenove s dotazem,proc jsme je zradili ci hodili pres palubu,oznacuji informaci: CSV uzavrel s vykupci medu dohodu o nizke vykupni cene medu.Nekdo ma enormni zajem na rozbiti svazovych struktur.CSV se nepropujcil kampani ve veci nizke vykupni ceny medu.Tu je treba dobre psychologicky pripravit.K tomu jiz v zime poslouzil casopis Moderni Vcelar.
Preslicka :
Rabat 100% a vice jde nad ramec beznych obchodnich zvyklosti.Pokud neprijdou s poctivou cenou nelze jim prodavat.Jedinym schudnym resenim je sdruzit se do Odbytovych druzstev.
predseda Sojka :
Vedeni CSV se podarilo vyjednat v uzke spolupraci s min.zemedelstvi a dalsimi organy Intervencni nakup medu. Vcelari by se nemuseli obavat nejhorsiho.Pdbyt by mel byt zajisten.
/Intervencni fond je ochoten vykoupit..ale tento med musi byt vyvezen mimo EU./
Spacek :
Proc CSV misto nesmyslneho Intervecniho nakupu nezabyva navysenim dotace-coz je naprosto legitimni krok v ramci pravidel EU.Tajemnik nechape proc klesla cena medu.Surovy med se skoro nevyvazi,z letosnich 222tun-oproti lonskemu 1187tun /za tri mesice/.Naproti tomu baleneho medu/tri mesice /se vyvezlo 156tun-oproti lonskym 67tun.
clen predsednictva Senkyr:
CSV pripravuje kampan na podporu spotreby ceskeho medu.Obchodnici jsou ve velice nezavidenihodne situaci, maji plne sklady a nekteri neprodali ani kilogram z letosni produkce.Vcelpo ma na sklade tuny lonskeho medu,ktery nelze prodat za lonske ceny.
Apimondie taj.Peroutka :
Zajimal jsem se o svetovou cenu medu.Nikdo mi ji nerekl a ani jsem ji nikde nevidel papirove prezentovanou.Ceskeho obchodnika s medem nebylo v Dublinu videt.Nezaslali ani jediny vzorek.
Jen CSV rozdaval anglicky psane letaky o nasem medu.Musim shodne konstatovat s navstevniky z Ceska,ze obchodnici maji zrejme tak dobre odbytiste a za tak dobre ceny,ze jim vubec neni zapotrebi nabizet svetu cesky med.

Predstava ze veskere rozhodovani CSV je z uzkeho okruhu lidi/nejvyssich funkcionaru/ kteri pritom nenesou nejmensi zodpovednosta ani si ji nepripusti.Posmesne a hloupe se vyjadruji o tech kteri jsou úspesnejsi,a existencne zavisli na sve praci.
Kdy a kdo projednaval ucast delegatu a prezentaci CSV v Dublinu ? Jak to ze o tom nebyla zverejnena zadna informace? Kdo rozhodl ze bude reklama Ceskeho medu tak v minimalnim rozsahu ?

Musim shodne konstatovat s ostatnimi vcelari CSV,ze nasi nejvyssi predstavitele maji zrejme tak dobre zajistene sve posty/rozvoj ceskeho vcelarstvi/,ze jim neni zapotrebi z nikym a o nicem diskutovat.

To nemuze byt důvod k vystoupeni z CSV je to jen particka

franta.


Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 19350


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu