78214

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Kristl Pavel --- 13. 9. 2002
RE: Antwort: Re: gabon

> ... nas Pista ziadal o radu.
> Namiesto toho 2/3 odpovedi boli len poucovanim a vysmechom!

Diskuzi jsem sledoval a neprislo mi, ze by se nekdo nekomu vysmival. Mam spise pocit, ze dost odpovedi ukazovalo na nutnost dodrzet spravnou metodiku pouzivani leciv. Ja sam si taky myslim, ze pokusniceni v tomto opboru se nam muze jedine vymstit. My, kdyz trpime nejakou nemocí, taky postupujeme podle navodu lekare a myslim, ze je jen velice malo samolecitelu, kteri by hazardovali se svym zdravim.
Podle mne je problem pouze v tom, ze ne kazdy se umi vyjadrit presne a srozumitelne, ale neznamena to, ze by jeho odpoved nebyla rada. Ja kdyz diskutuji a chci obhajit svuj nazor, taky kolikrat pouzivam vyrazy a obraty, kvuli kterym bych si mnohdy radsi ukousl jazyk :)

Pavel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 1686


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu