78146

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)



Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


A.Turčáni (213.81.170.98) --- 5. 4. 2006
Re: Pyl

Páni, prečo sa vzrušujete. Je to len test pre žiakov základných škôl, ktorý navštevujú včelárske krúžky. Niekto sa o včelársky dorast musí starať a toto presne robia redakcie Včelařství a Včelára (a dlhéroky). Je to lepšie ako mlátiť prázdnu slamu.
Keď to mám pod rukou, tak nezaškodí si zopakovať včelársku školu: a. špinavobielu farbu má naozaj čakanka, ktorá nikdy nesklame a včely ju rady navštevujú. b. Oranžovú farbu by mohol mať harmanček (heřmánek), ale ja som včelu na jeho kvete ešte navidel zbierať a ani mne dostupná literatúra tento kvet neuvádza ako peľonosný. c. ďatelina lúčna a plazivá má tmavohnedú farbu.
Kto chce lepšie poznať, ktorý kvet akej farby produkuje peľ, zoberte si notes, ceruzku, a pri každom kvete sa zastavte a poznačte akej farby mala včela v peľových košíčkoch na zadných nohách. Čerstvý váím prospeje.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 15712


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma





Klikněte sem pro nápovědu