76969

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


kozlík (85.207.18.50) --- 16. 3. 2006
propagace včelařství

I mě se hrozně líbila výstava v Moskvě.Takováhle akce má mnohem větší význam než reklama v televizi, nebo v novinách.Obzvláště ,když je možnost koupě medu doplněna o jeho ochutnávku.Teď jsem změnil zaměstnání a nabídl jsem novým lidem med.Po provedení ochutnávky jsem obdržel objednávky i od těch, kteří zpočátku tvrdili, že ho nejedí.
Navíc jsem slyšel rozhovor jednoho včelaře, který argumentoval tím, že jestli nekoupí med od něho, tak se naštve.Takto není možné jednat se svojí stálou zákaznicí.naopak je třeba "hodit řeč" a když je čas o včelách a produktech hezky pohovořit.Lidi jsou vždy rádi, když se dozvědí něco nového.Samozřejmě pokud možno positivního.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 15346


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu