78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilián Pazderka (e-mailem) --- 26. 10. 2005
Re: prodej ze dvora

Od: Michal Pol:
> Přátelé, co říkáte tomuto nápadu -
>
> - pokud by byl zájem (min. 50 zájemců), zaplatil bych doménu a webhosting,
> ....
> mp
.........

Nejakej napad v tomto smyslu jsou u me uz delsi dobu. Nakonec co je potreba proto, aby se zviditelnila prezentace vcelaru na internetu? Inzerce zdarma. To je altrernativa dosti podobna projektu MIE. Potom take dane nabidky nacpat do vyhledavacu a potom se vetrit do nejake bannerove vymeny atp. atp.

Co jsem momentalne udelal, tak je jakasi zkusebni preverze inzertniho webu: "Vcelarskeho dvora" s moznosti vkladani foto. (az 5x) A take hlavne. Server,(ic.cz) na kterem toto bezi je sice malej, ale neustale se vylepsuje. Ted se zrovna meni disky, coz se projevuje na vyssi rychlosti v zobrazeni. Jde domluvit mnohe a momentalne je vse ZDARMA a doufam ze bude dlouho. Adresa je na:

http://beekeeping.ic.cz/

Pokud je zajem a chtic neco vytvorit, divejte se a oslovujte ty, kteri uz funguji (napr. vcelarskenoviny.cz). Tam je podle me take mnoho moznosti a jde jen a jen o zajem. Jednou jsem rekl v souvislosti s webem a publikaci: "Mista je dostatek".


_gp_

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 12825


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu