76141

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilián Pazderka (e-mailem) --- 10. 10. 2005
Re:Rok se s rokem seel

Od: Minařík
> Pane Češka nefilosofujte a zaměťte si před vlastním prahem.
> Už všichni víme co jste zač.
.........

Rad bych vedel p. Minariku, co jsi ty zac? Zeby vedouci nejake karavany? :-)) To bys byl moc ochotnej, kdybys mi (nam) vecne povedel jaka je tvoje reakce na prispevek od pana Cesky. A nezatahoval sem nejakej blabol typu urazky. Chapej. Vzchop se a reaguj na prispevek cislo 12559. Jsi na konferenci a ta je otom se neco dozvedet.

Co se tyka me reakce na Oboru, tak se vubec nedivim, ze neco informacne prosakuje o problemech. To jsem pochopil i ze zjistovani vyse vykupnich cen medu nekdy v lete. V Obore byla jedna z nejnizsich.

Vyber z odpovedi od ED( EUROPE DIRECT ) na muj dotaz okolo produkce a prodeje medu:

"V červnu 1997 přijala Rada nařízení (ES) č. 1221/97, kterým bylo zamýšleno pomoci zlepšit produkci a marketing medu v Evropské unii. Toto nařízení dává členským státům šanci vytvořit národní roční programy v užší spolupráci s obchodními organizacemi a společnostmi."

Co se deje v CR pro lepsi produkci a marketing medu? ....Moc dobre se me med v dnesni situaci na trhu neprodukuje a ta podoba dotace je pro me nezajimava. Kde je ta spoluprace naseho clenskeho statu s obchodnimi organizacemi, kterou nam EU doporucuje? Nevite kdo sedi na Ministerstvu zemedelstvi za obor vcelarstvi? Dost by me zajimalo to osloveni SVOZMU nasim clenskym statem.

_gp_

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 12568


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu