76195

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)



fskalsky --- 15. 7. 2002
Ceho je moc-toho je příliš,mockrát opakovaná chvála smrdí!

Myšlenky před sjezdem pokladníka z kopidla,Včelařství 95/12
...předseda svazu,který osvědčil lektora vhodnou formou výkladu,,vynikající schopností komunikace s posluchači a dostatkem trpělivosti při často opakovaných dotazech.Velmi kvalitní byl připravený písemný material,poskytující dostatek informací seřazených přehledně a srozumitelně...
Z celého jednání jsem vytušil základní myšlenku,kterou se předseda ing.Mandík snažil na nás přenést.To co dnes v naší práci nejvíce potřebujeme,je vzájemná důvěra,podpora a jednota.
Heslem dne by se měla stát soudržnost a pochopení a to směrem od zdola nahoru,a zase zpátky.Vidět,že současný stav není neměnný a trvalý.Z poskytnutých informací jsme si udělali obrázek o tom,co všechno vedení svazu pro obhájení naší pozice dělá.Z vystoupení předsedy na četné dotazy bylo cítit koncepčnost v práci vedení svazu,viditelná dávka profesionality,zdravého sebevědomí a nemalé schopnosti vest organizaci v spletitých cestách současné společnosti pevně a s jistotou.Dnes nás může porazit vlastní malost a nevíra v schopnosti námi zvolených zástupců.

K čemu tento článek v časopisu Včelařství zveřejněný měsíc po sjezdu-smyslu věci měl sloužit ?Může být vůbec generalita svazu sjezdem ohrožena ?

v dobrém franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 1429


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Miroslav Jakuš - RE: Ceho je moc-toho je příli,mockrát opakovaná chvála smrdí!
Předchozí:tata - Re: Uchycení mezistěny






Klikněte sem pro nápovědu