78242

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilián Pazderka (80.78.146.242) --- 29. 9. 2007
Re:

Co si mám představit pod pojmem včelí farma v ČR? Nějaké to včelstvo obhospodařuji, ale žebych se cítil nějakým farmářem, tak to by musely být trochu jiné podmínky s cenami produktů.(u medu u nás prakticky "farmářské ceny medu neexistují, protože v tomto není precedens)

Myslím si, že na farmy, které vábí starou gardu k nějakému vzdělávání, je z nouzecnost a boj o přežití za strany toho chovatele. Nezavrhuji to, protože může být vzděláno 99 pasivních posluchčů, kteří tam jdou vlastně jen zabít čas, ale tomu stýmu to ulehčí náhled a nabytí praktických znalosti pro jeho včelaření.


Jirka:
>Myslíte si,že nesmyslné kurzy pořádané na včelích farmách pro důchodce(nic proti nim,každý jednou...),kde se řeší takové "problémy",jako je např.včelí mezera,tloušťka prken úlů,sušení dřeva,nátěry úlů a pod.,je jen mrhání finančních prostředků,popř.prostředků svazu,ktery tyhle akce dotuje?<

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 25135


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu