78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


JosPr (46.135.2.14) --- 16. 3. 2019
Re: slovo do vlastních řad

Vida,vida,vazeni spokojeni Nickove,dalsi predseda ZO,ktery se ozval proti svazu,tak jak dnes funguje a co predstavuje.Taky ho budete chtit odstavit ci vyloucit z diskuze???
Nekteri z nas si budou uzivat jarni vcelarsky veletrh na Cerne Louce,ktery neporada CSV,ale clenove RV se sejdou k jednani.Tohle jednani povazuji za velmi dulezite,protoze je zde rada otazek k hospodareni svazu,nekolik dopisu vcetne vyzvy k odvolani predsedkyne,mistopredsedu a predsedy krk.Je tady pozadavek z aktivu kkv k razantnimu zvyseni clenskeho a jine.A vysledek napovi,jestli koncem roku zvedne cast funkcionaru zakladnich organizaci kotvy a odejde,protoze podobne fungovani podporovat uz nechce.
Slov do vlastnich rad zaznelo uz dost.Jak k vedeni svazu,tak k clenum.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72867


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu