78123

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(109.238.42.25) --- 1. 2. 2019
berny/mirek

Vážení včelaři,doba již pokročila, a tudíž se nemůžeme divit že to není jako dříve,kdy jsme zdarma chodili fumigovat včely členům a měli jsme za to prt.Dělali jsme to s vědomím,že zachráníme naše včely.Dnes je doba jiná,každý kdo má včely, se již naučil je léčit a pokud ne,tak skončil.
Suma sumárum,kdo si svých včel váží,tak je také ošetřuje.
Je nabíledni,že naprostá většina včelařů to za ta léta pochopila,protože počet včelstev u nás neklesá a je to dobře. Protestanti vždy tu byli a budou,s tím nic nenaděláme.Taky bychom je měli pochopit,když jim to dělá dobře a jsou se svými názory spokojeni.Já je rád vyposlechnu

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72519


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
JosPr (46.135.30.34) --- 1. 2. 2019
Re: berny/mirek

Hradistko uvadi k prosinci v CR 62240 vcelaru se 778353 vcelstvy(www.cmsch.cz),svaz uvadi koncem roku 55500 clenu (i s cleny bez vcel).

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72520


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu