78276

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (93.92.52.23) --- 6. 1. 2019
Re: 500 Kč na člena , včelstvo 32 Kč

No jde vidět že ČSV jde hodně špatnou cestou. Takové zdražování je prošlapaná cesta o několika obrazech.

Jeden obrázek je, že to člen zkousne.

Druhý je, že to zkousne jen jednou a následující příspěvek je pryč prostě prozře a odejde z takového spolku protože nesouhlasí s vyčůraností vedení.

Další hodně frekventovaný vzhledem k životní úrovni která český národ naučila šetřílkovat je prostě po zdražení odejít ihned pryč, jenže past je pokud vím termín kdy odejde člen, protože utíkací a platící datum je 1.leden, po tomto datu musí opět platit celý rok členský.

Další obraz může být alternativa jiného spolku, protože vždy záleží natom, jak se činní lidé ZO rozhodnou situaci kdy si vedení nechá platit za vlastní chyby vypořádat.


Hold takto funguje dotace, říkal jsem si kdy se bumerang vrátí ve formě dalšího zdražení. Takže jsem přátelsky sdělil při předávání vzorků, že situaci mají v rukou oni. tím myšleno. Předseda, jednatel ZO, s OV jsem neměl ještě tu čest, ale je to také onich.

Víc nemám co řešit. Cesty s kterými počítám a pro jednu kterou se mohu rozhodnout jsem vyčetl výše, nečlen jsem byl a žádná tragedie se nekonala, krom lidské nepřátelské členské slabosti typu nejsi s námi, jsi proti nám.

_gp_......
JosPr (46.135.7.131) --- 6. 1. 2019
Re: 500 Kč na člena , včelstvo 32 Kč (72382)

O zvyseni ze vcelstva tam zminka neni,to by pak dostala ZO o chlup vic podle stavajiciho klice.Ono je usmevne,jak predsedkyne nekolikrat v dokumentu zduraznuje,ze je treba vic podojit zakladni organizace,ktere z clenskych prispevku maji nejmensi cast-2,40!!!

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72388


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu