76605

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (93.92.52.23) --- 29. 12. 2016
Re: Jak s mazackym zakonem a statistikou


DAWINO (Discriminant Analysis With Numerical Output)


Takže českej chovatel z nejvyšší chovatelské vrstvy dofrčí do Slovinska a tam bude po celých horách a dolinách v každém chovu měřit a vybírat podle nějaké české diskriminační metody? Tomu opravdu věříte? Zkuste nějakého Slovince oslovit a zeptat se co to je DAWINO. On Vám odpoví že buď ber nebo nech být. Nějaký Slovinec pokud opravdu pochopí naco se to vlastně ptáte, se může dle mého názoru potrhat smíchy, klepe si na čelo, jak si tu hrajeme na genetické inženýry.

Dawino test je diskriminační test. Podle zákona se tu tedy páchá na sociálním hmyzu který není dodnes domestikován a nikdy doufám nebude diskriminace. Jak? Podle křídla, které je podle dnešní české odborné včelařské inteligence vlastně DNA včely. Určitě je dnes všechno podchytěné, toto číslo je tento gen, tento úhel je tento gen. ...


Opakuji pro toho stím přirovnává koně,

včela není prase, kráva, kůň, pes, kočka a jiný domestikovaný zvíře. Včelu nelze takto brát. Buď se budou udržovat ve vyšších chovech geny pravidelným nákupem materiálu z ostrovních ověřených chovů třeba z celého světa bez ohledu na nějakou terminologii plemene, ale podle pravidel práce která tato problematika obnáší, nebo tu bude český legislativec podporovat diskriminaci nejen včel, ale i chovů, které nepracují podle diskriminační metody ale jiných ověřených postupů.

Diskriminace u lidí je dle zákona protizákoná. Diskriminace podle zákona je nepřípustná.


Buď má kraňka nějaký genetický DNA otisk kraňky z laboratoře jako chovatelský vzor a podle kterého jedou vyšší chovy bez pardonu a nijak jinak, protože to je jediný známý bezpečný rozlišení, nebo si tu promítejte westerny, věřte pravděpodobnosti že státem podporovaná diskriminace u včel je takový pěkný povídání a příběh.
_gp_..............
BlaĹžena DvoĹ?ĂĄkovĂĄ (e-mailem) --- 29. 12. 2016
Re: Jak s mazackym zakonem a statistikou (69611)

už jsem to tam jednou dával. Co takhle křídelní index. Deska už ta čísla
nepamatuji. , a přes to vlak nejede. To rozčilování je zbytečný, i když
podvést se da ledacos. je to dost pracný Nalepit 100 křidélek , promítnout a
měřit. Standa

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 69624


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
(178.22.116.252) --- 30. 12. 2016
Re: Jak s mazackym zakonem a statistikou

Včera, když jsem procházel ten odkaz na stránky fóra šance, tak tam byl odkaz na jiný program na určení plemene včely podle křídla ze zahraničí. Takže je zřejmé, že tento postup používají i v jiných zemích.
Opravdu netuším co by dělal nějaký ten chovatel z nejvyšší chovatelské vrstvy ve Slovinsku jak píšeš a už vůbec nevím, čemu se tam bude nějaký Slovinec smát a je mi zcela záhadou proč by měl vycházet nějaký standard české kraňky ze Slovinska. Jestli kvůli popisu z roku 1879 nebo Havlínovy opravdu nevím.
Děkuji, že jsi znovu opakoval, že včela není hospodářské zvíře, to si ovšem stěžuj na nepochopení legislativy a na to, že byla včela připsána do veterinárního zákona. Tu slávu kolem toho zápisu si pamatuji. A dokud tam bude zapsaná, tak pro ni budou platit stejná nebo přesněji určená nařízení jako pro ty koně nebo prasata.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 69625


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
gupa (93.92.52.23) --- 30. 12. 2016
Re: Jak s mazackym zakonem a statistikou

Ne, že včela není hospodářské zvíře jsem nepsal. Píšu, že nejde domestikovat, to asi nevíš protože jsi zřejmě neprošel ani základním včelařským vzdělání. Tam se toto a věci okolo genetiky včel vysvětlují. Pokud neovládáš základ, nemá smysl stebou o tomto mazáckým zákoně dále diskutovat. _gp_


........
(178.22.116.252) --- 30. 12. 2016
Re: Jak s mazackym zakonem a statistikou (69611) (69618) (69624)


Děkuji, že jsi znovu opakoval, že včela není hospodářské zvíře,

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 69626


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

         
Ivo (178.22.116.252) --- 30. 12. 2016
Re: Jak s mazackym zakonem a statistikou

Hele, gupo nepřistoupit na tvoji bujnou fantazii je pro ego neskutečná drzost, že jo.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 69629


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu