77646

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Aleš Molčík (37.188.236.9) --- 14. 11. 2012
Re: Re: Re: LĂ??Ä???enĂ??Ă?­ vÄ???elstev

Ale v konečném důsledku to není ani tak k naštvání, ale k zasmání. Když tak to poskakování funkcionářů kolem sleduji. Já jen čekám jak mi skončí to moje funkčí období a už mám vyhlídlou oběť komu to předám. Teď se dávají peníze z dotací od členů na svazu dohromady, aby se zaplatily nějaké mil. pohledávky a zatím není jasné jestli toho nebude víc. Na hlavu to není podstatná částka, že by z toho jeden musel dělat tragedii, ale v souhrnu by to poslalo svaz do kytek.
Letos se mi s varroázou situace zhoršila. Ikdyž mám několik včelstev, kde součet spadu po 1 a 2 ošetření Varidolem jde spočítat na prstech, tak těch nad 50 do 376ks je podstatně víc.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 59358


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu