78290

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(83.208.196.187) --- 3. 11. 2009
Re: Sjezd, zmena stanov, med z Ukrajiny plujici Oborou atp.

Nevím jestli navrhovatel byl někdy funkcionářem svazu. Tento návrh je tak ideální jako bychom měli tolik funkcionářů, kteří se rvou o funkce. Nevím.Nikde je nevidím a jsem rád, že funkci dělá i několik let zkušený důchodce, který nahání včelaře v ZO a je -li funkcionář OV tak jednotlivé ZO, Jsou tam některé dobré myšlenky, ale vesměs vysněný idealismus, realita ovšem je jinde. Asi tady jde o něco jiného a o co by to šlo? Za vším je boj o finance pro cech a ne pro malovčelaře. Co se týká krajů, tak už aby to bylo, a vzal si to někdo kdo niky funkci neměl. Protože ten kdo je zkušený funkcionář, tak by to nikdy nevzal, protože by se z toho poppo..... Oprvdu chce, aby včelařská veřejnost se k tomuto vyjádřila. Pravda je , že sjezd se blíží a všem včelařům je to šumafuk, tak je třeba se probudit. Myslím, že tento příspěvek Cehu by vás měl vyprovokovat atˇkladně nebo záporně. Díky autorovy, který jej na web umístnil. Felix Pečenka

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 38474


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
KaJi (88.103.157.154) --- 3. 11. 2009
Re: Sjezd, zmena stanov, med z Ukrajiny plujici Oborou atp.

FP:
Nevím jestli navrhovatel byl někdy funkcionářem svazu.
-------
No nevím, jestli dobře chápu kdo to předkládá, ale to jsou nejvyšší funkcionáři svazu.

Jako signatář I2J jsem byl při čtení rád, že myšlenky I2J nezapadly. A i ty co se nepodařilo realizovat jsou opět na programu.
Když vidím svazové sklenice, hřeje mi to u srdce, jak se myšlenka I2J prosadila. Krajské výbory jen napůl, půllitrové sklenice - ty už vůbec. Ale věřím, že to nezapadne. .-)

Takže bohatou předsjezdovou diskuzi přeji.

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 38478


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu