78273

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Antonín Podhájecký (213.192.2.142) --- 30. 10. 2009
Re: Dotace

Asi to všichni posuzujete podle sebe. Dělám předsedu ZO a staří včelaři, když už nemůžou včelařit, chtějí zůstat alespoň členy. Máme takových bez včel několik. Platí 200 Kč členský příspěvek pro ČSV, 60 Kč pro ZO a 16 Kč jako na jedno včelstvo. Někteří i dlouhodobě. Je to pro ně taková čest, vzpomínka. Nevím v ZO o jediném, který by včelařil kvůli dotacím a jsem přesvědčený, že kdyby dotace skončily, ani jeden u nás by neskončil.Ani starý, ani mladý včelař. Někteří o ně ani nepožádají a to jim to připomínáme a hlavně máme problém dotace rozdat. Skoro polovina si pro ně ani nepřijde. Přesto proti dotacím nejsme. Nejdou v tom dělat ani žádné velké podvody, jak pořád někdo tvrdí. Minimálně jednou za rok všechny objíždím při léčení. Důvěrníci mají taky zhruba přehled. Od jara už se sleduje počet pro nahlášení léčiva, v létě se upravuje pro gabony aj. Jsou to hlouposti. Pokud jste mezi těmi včelaři, tak oni myslí úplně jinak.
Tonda


>Vidíte, ale možná, že Váš pohled na věc je omyl. Nebo jste si jistý, že včelaři by byli ochotni přispívat několik stovek ročně do spolku ze svého? Ono z dotací to tolik nebolí. Nevyplácení dotací může takto nastavený systém ohrozit. Lidi by se více ptali za co platí a co jim takové platby přináší.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 38365


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu