78273

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


G.Pazderka (80.78.156.8) --- 22. 3. 2009
Re: Návod jak vydělat 100 tisíc Kc

Paraziti ve včelařství jsou problém, často ani o včelách nic neví, infiltrují se a sajou vědmu včelařskou. Problém je, když sají, ale ještě větší problém je, když už není co sát. Potom takový parazit odpadne, zaleze s novou zkušeností, čekajíc a posílen na novou příležitost. To, že dotace je potřeba je známo, ale připustit si, že tu včelaří hrstka lidí kvůli včelám a hromada kvůli snadné parazitální aktivitě, to bývá problém, protože jsme se, jak je známo, s parazity museli prostě naučit a naučily včelařit. Je to nepochopitelné? Včelař je vlastně přirozený parazit včel od přírody. Má rád cizího zvířecího druhu výsledek práce. Na mlíko musí krávu vyšlechtit, na maso musí jatečné jakbysmet. Ale med jsou hotové včelí prostředky o které se vedlo už tolik včelích válek a bojů.

Včelařství je takové superřemeslo. Ještě jsem nepočítal kolik řemesel je potřeba znát aby se člověk takovým včelařským superřemeslníkem mohl stát, ale často nemá podmínky ani na desetinu takových řemesel. Proto bude na světě vždy více amatérských včelařů a včelařů ze záliby a podvodníků, než opravdových velkých včelařů s několika tisícovou opylovací včelí základnou a nepachtit se po nějakých 100 000Kč o které připravil daňové poplatníky.

PS:

Jinak to má malý zádrhel. Ale. Je ten předseda i veterinář? Jestli ano, je to pěkný tunel. ;-)
.............

Tomáš Srstka (88.146.12.198) --- 21. 3. 2009
Návod jak vydělat 100 tisíc Kc (34753)

Zaregistrujte si tak 200 včelstev. Včelstva ale mít nemusíte. Nikdo vás nekontroluje. Vyčkejte, až přijde vlna přemnožení VD. Svá fiktivní včelstva nechte zahynout. Úhyny nahlaste. Včelstva opět fiktivně obnovte, zažádejte o dotaci a inkasujte. Ideální je, když jste současně členem OV, nejlépe samotným předsedou. Můžete potom ovlivnit přemnožení VD, způsob přidělování dotací a také svým vlivem zamezíte jakékoliv případné kontrole. Kontrolní otázky: Kolik vlastně v ČR máme skutečných a kolik fiktivních včelstev? Kolik fiktivních včelstev ročně zahyne na VD? Kolik dotací je na tato fiktivní včelstva vyplaceno? Jak se na tom podílejí orgány ČSV?

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 34782


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu