78288

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


emilka milka (88.100.95.205) --- 23. 3. 2007
Aleš 22.3.2007 destilace medoviny

Radim zase zaexceloval,nechápu,co je mu do toho,jestli ta která pálenice je legitivní či ne.Možná od těch jeho invektiv napříště ustoupí,jak bude stárnout.Možná i ne...
A dá se taková pálenice která se koná v kuchyni a která je vymyšleností kamarádů,kteří poté tam chodí ochutnat?
K věci: 5m měděné trubky a stočené do šneku bohatě stačí i na větší zařízení.Záleží ovšem na průměru,na menší kotel stačí menší průměr,na kotel,kde se destiluje kvas z různého ovoce musí být průměr větší.Jak čistit tento šnek od měděnky.Jednoduše se proleje vařící vodou,asi 10 - 15 l
a je to připraveno.Takové bláboly,že v těch pálenicích mají potrubí skleněné,přejděme s úsměvem.Mluví o tom lidé,kteří tam nikdy nebyli a něco možná vyčetli.
Je třeba říci přátelům kteří se tímto chtějí i v budoucnu zabývat,že jedna várka trvá asi 4 hodiny.Je tady i cesta,jak si to ulehčit.Časový spínač,který řekněme 1 minutu míchá,1 min. stojí.To se týká kvasu z ovoce.Takže stačí jednou za 1/2hod. přijít a přiložit,pokud je to na elektřinu,není co řešit,přijdete a máte to hotové.Přeji Vám úspěch,emilka milka.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 21722


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
R. Polášek (85.71.1.251) --- 23. 3. 2007
Re: Aleš 22.3.2007 destilace medoviny

Aleši , pro mně za mně si vypaluj jak chceš a s kým chceš a jak dlouho chceš. Ale původně jsi se na něco zeptal a já jsem odpověděl.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 21724


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu