78276

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Emil Knopf --- 10. 10. 2002
Re: Matky (viry)

Emane, dík za odpověď na můj příspěvek "matky". Ostatní z něj asi nebudou chytří, proto se snažím odpovědět do konference. Tento příspěvek jsem odesílal do staré konference vcelari/=/cas3.iit.utb.cz dne 20.11.2001 !!
Bohužel vir si jej našel u některého z tehdejších účastníků,ořízl z příspěvku začátek a konec, takže vznikla docela slušná slátanina. Záhadou mi je, že změnil na mé adrese operátora ?? Cítím v tom lidskou ruku. Obtěžuji s tím konferenci, protože je pravděpodobné, že vir s mojí adresou byl rozeslán mnoha účastníkům staré konference, z nichž mnozí jsou i v této. Dostal jsem v poště 31 upozornění, že rozesílám vira. Určitě jich bude víc, proto vás prosím, dostanete li soubor "matky" s mým jménem, velikosti okolo 70kB, okamžitě soubor smažte!
Emil

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 1854


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu