78233

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)A.Podhájecký (82.99.163.242) --- 8. 2. 2006
Re: srovnani (14503)

S tím souhlasím. Myslel jsem tím především cenu časopisů. Vytisknout něčí článek a něčí fotografie stojí určitě víc, než projev předsedy a jiné zprávy z různých zasedání. Pro srovnání ještě Zahrádkář zaplatil za foto 5x5 cm 360 Kč, Včelařství za článek na dvě strany a několik velkých fotografií asi 800 Kč. Pak ten náklad musí být taky nižší. Nechci nijak napadat náš časopis, ale srovnávám, jak bylo doporučeno. Za minulého šéfredaktora byla úrověň slabší, ale bylo daleko víc článků od včelařů. Třeba taky ptákoviny.
Měl by ale podle mne propagovat včelařství, včelí produkty a lákat nové včelaře. Bohužel kdyby byl volně šiřitelný a začínající včelař by uviděl jen titulní stránku tak ho to od včelaření odradí. Vím, že už to tady bylo. Je to umění, ale nevím, jestli bych začal třema hospodařit, kdybych viděl jenom staré špinavé provozy v propagaci. Je to jenom příklad.
Zahrádkář je taky spolkový časopis a je volně ke koupi. Svým obsahem jenom svádí k zahradničení.
Tonda

>Toto srovnání ale pokulhává U ZAHRADNICTVÍ JE MNOHEM ŠÍRŠÍ TÉMATIKA jen u nás je kultuře víc jak 5000 druhů a odrůd rostlin s různými postupy pěstování Chov včel není zdaleka tak rozsáhlý obor a proto těch témat není zase tolik podívej se jen na témata na této konfereci nebýt tady toho podpichování tak není o čem psát. a o odbornosti zahrádkáře už ani nemluvím, jsou tam hrozné ptákoviny. Jsem totiž původním povoláním zahradník. A odbornost včelařství je po této stráce lepší a musíme si uvědomit , je to spolkový časopis a proto spolková témata

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 14508


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Gustimilián Pazderka - Re: Spor o vyt?p?n? ?lu...
Předchozí:Gustimilián Pazderka - Re:cech


Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu