75947

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)


Zběžné zobrazení

Podrobné zobrazení

Příspěvky do konference:
(nejnovější jsou hned zde nahoře)Emil Knopf --- 23. 6. 2002
diakritika

Co se to proboha zase děje, že se najednou začal objevovat místo z z háčkem tedy ž, a s s háčkem, tedy š, objevovat čtvereček.
Tuto konferenci jsme si od začátku chválili, že je možno v ní psát česky s českou diakritikou. Jak zjišťuji, převládájí příspěvky v oblasti e-mailů, webové stránky jsou spíše výjimkou. Také je zřejmé, že většina příspěvku je psána v pracovní době, tedy od přispěvatelů, kteří mají přístup na internet buď jako majitelé, nebo zaměstnanci, na které ještě nedošlo, že utrácejí někomu peníze za spojení.
My ostatní, dokonce důchodci, jsme odkázáni na služby Telekomu, a proto se snažíme být připojeni co nejkratší dobu abychom vyšli s důchodem. Už jsem jednou prosil tuto konferenci, aby nás důchodce šetřili a neopakovali zbytečně původní zprávy v odpovědích. Stále to někdo nerespektuje a navíc se tam "vykecává" o uplných zbytečnostech, které nejsou pro nikoho prospěšné.
Pokud bude zájem, příště popíšu postup, jak se lze konference zůčastnit za co nejméně příspěvků Telekomu.
Asi to pro většinu z vás nebude novinka, připojit, načíst, odpojit a pak v klidu číst, ev. zapsat , nebo vytisknout.
Přesto nabídnu zájemcům podrobný popis, ke kterému jsem se pracně dostal. Shrnul bych to asi následovně: Za co nejméně peněz, nejvíce informací z konference včelařů.
Hodně úspěchů ! Emil

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 1308


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Následující:Petr Baudis - Re: diakritika
Předchozí:Jiri Borik - Re: Značení matek


Klikněte sem pro nápovědu