78234

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Gustimilian Pazderka --- 1. 2. 2005
Re: Včelaři by měli usilovat o to, co mají Vinaři - výhledy

<<<<<<<<<<<<<<<
Dvě koruny z kila medu při produkci cca 7.000.000kg (7tis. tun) je cca 14.000.000,- Kč. Dovedete si představit, co by se s tím dalo dělat z marketingového hlediska? (Pro představu, polovina stránky MfDNES v denním vydání stojí cca 300tis. Kč v celostátním vydání = 46x do roka půlstránkový inzerát, cena vkládané inzerce je někde okolo 1,20/ks)... Myslím, že to nepotřebuje komentář...
>>>>>>>>>>>>>>>>
V tom z hlediska " zájmové organizace " vidím zajímavost. Přináším ti odkaz jak definuje jeden úřad(databáze) organizaci jakou je ČSV.
...
http://dw.czso.cz/pls/metis/TUCC.ZAZDEF?kodc=5565&kodz=15000
...
Ale velmi zajímavá je kombinace stanov ČSV § 32/2 a této výše uvedené definice.Ber ji ovšem jako definici a ne jako nařízení či něco podobného.(jestli to tak tedy je) Celý tento stav byl řešen zapsáním sekretariátu do živnostenského rejstříku jako "Český svaz včelařů , zájmové sdružení" a tímto způsobem se řeší v podstatě podnikání nejen ČSV.

Když jsme u těch zajímavostí, tak jsem na vindex.wz.cz dal odkazy na sbírku zákonů a pod "včela" jsem objevil funkční předpis 49/1961 Sb.čl.39/3 o JZD kde záhumenkář může mít pouze 10 včelstev. Snad JZD už nikde nefunguje.


Gustimilián Pazderka
vindex.wz.cz

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8490


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu