78226

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


vladimir nemec --- 24. 1. 2005
Spam, vykupni ceny a dalsi

Proti spamu nainstalujte Mozillu Thunderbird. Pak uz jen staci parkrat oznacit nevyzadanou postu a program se to nauci delat do znacne miry sam. Existuji totiz specializovane programy (roboty) pro scanovani adres z internetu. Kdekoli se objevi vase adresa, tak je vysoce pravdepodobne, ze bude okamzite detekovana a zarazena automaticky do nejake ilegalni "spamerske" databaze. To je dan za pokrok.
K medu: v Kauflandu jsem nevidel med pod 95,-Kc. Je na nem drobnym pismem napsano, ze vyroben za smesi medu vyrobenych v zemich EU i mimo zeme medu. A ze cast pochazi ze zemi s tropickym klimatem. Vyrobce JS Food, nebo tak nejak. Spotrebitel (moji rodice) koukne na etiketu, precte si ze je to vyrobeno v zemich EU a dale to necte. Dlouho jsem se tak nezasmal, kdyz jsem videl jejich vyraz. Kdo by se s temi drobnymi pismenky cetl, ze ... :-)). Je to sikovne udelane.
Osobne proto hodlam prodavat med bud ze dvora (letos zatim 2-3q) nebo pres mistni prodejce. Jednoduse vypustim prekupnika (obchodnika s medem)= jeho problem. Ale rozhodne to nebude za 30,-Kc. A v pripade odbytove nouze budu krmit vlastnim medem misto cukru. Vynos bude sice nizsi, ale naklady take ... :-))

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8397


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
G.Pazderka --- 24. 1. 2005
Re: Spam, vykupni ceny a dalsi

Stálo by zato, aby odborné oddělení ČSV sdělilo panu Němcovi v jakém případě může prodávat med ze dvora a v jakém případě nesmí dodávat med třeba místnímu prodejci. Doopravdy nic proti p.Němec, ale jestli Vám poradí, poradí i více zúčastněným této konference. Já pouze vím, že dnes v EU není jen tak prodávat med, ovšem zatím to není tak radikální jako s vínem.


>>>>>Osobne proto hodlam prodavat med bud ze dvora (letos zatim 2-3q) nebo pres mistni prodejce.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8401


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu