78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


fskalsky --- 24. 1. 2005
Svaz českých včelařů

Nové vyznamneji vyjadrene slovo Svaz

CSV muze byt pri registraci takovy jak si to jeji clenove preji-az zasahujici a omezujici obcanska prava.Clenove sdruzeni si to preji a Ministerstvo vnitra jej schvali.

Vliv jednotliveho vcelare na rizeni CSV se projevuje jen ZO na valne hromade, ve skupine 20-50 clenu.
System voleb je stanovami formovan tak ze do svobodneho rozhodovani clena-nů zasahuje vyssi struktura CSV prostrednictvim komisi.
Tyto komise pri vyberu kandidatu maji v povinosti prihlizet k navrhum a doporucenim vyssich organu CSV.Drive to byla NF a KSC,dnes je to predsednictvo CSV.
O vsech vysledcich voleb z valnych hromad vcetne jmen adres zvolenych,je predsednictvo a prislusne komise zabyvajici se pripravou sjezdu podrobne informovano.
Zvoleni jsou pozvani do vcelarskeho skoliciho strediska,kde nejvyssi predstavitele je zasveti do pristich kroku v rozvoji ceskeho vcelarstvi.
Toto pozvani-kdy obe strany si nejsou navzajem rovnoceni, hostitele vyuziji tohoto setkani k vyberu a k sestaveni volebni kandidatky,je toto vynucene setkani neeticke a nemoralni
Pri tom Stanovy CSV jsou formovany tak,aby se centralisovana moc predsednictva nezmesovala a nezmenilo se nic v predsednictvu dokud nebude vice nesouhlasu nez 50%

I vcelstvo dovede si chranit svuj pristi rozvoj.
Pred snubnim letem,v dobe bez konkurence
nedovoli zadne predsletove vysemenovani senilnim trubcum.

franta

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 8392


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu