78210

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


JosPr (46.135.6.196) --- 20. 2. 2019
Re

No jo,s Dolem na vecne casy a nikdy jinak.Proc myslite,ze tak rychle zapracovali do schematu Cely rok proti varoaze kyselinu stavelovou? Osvitil je duch svaty??? Cele schematko je pouze reklama,

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72640


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Re (46.135.6.196) --- 20. 2. 2019
Re: Re

..na to co Dol vyrabi nebo prodava.Proc v tom schematku nejsou zapracovany dalsi schvalene vlp na bazi thymolu ci kyselin,ci amitrazu?..Protoze z nich Dol nema zadny profit..Veskery zajem o zdravotni stav vcelstev se smrskl pouze na kseft s lecivy.
Doporuceni SVS se smrsklo na popis,kdy pouzit schvaleny vlp.Na zaklade zimni nesmyslme meli na VD.Jinak leta opisuji to same.Kde je narizeny letni monitoring,metoda jak ho kontrolovat,analyzovat,posuzovat letni zamoreni na plose,letni tabulky,grafy,ktere by meli nejakou vypovidaci hodnotu?

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72641


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu