78115

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


JosPr (46.135.88.207) --- 3. 2. 2019
Re: Re

Co zbylo? Horda papiru ke kopirovani,plne moci,protokoly z kontrol atd.k zalozeni.Administrace je pohybliva,loni zazadalo celkem dost lidi na hodne vcelstev,tak to bylo dost.Jiny rok zazada zhruba polovina lidi a nestaci to ani na barvu do tiskarny.
A vubec nejradsi mam potvrzovani poctu vcelstev pro cleny jinych ZO,kteri k nam nalezli (predevsim ti Vasi).Bez potvrzeni poctu nasim duvernikem,rozciluji se,ze nejsem duchodce a doma jsem az pozde vecer,bezva.Nekteri vynadaji rodine,ze nejsem doma a pod.To musi opravdu bavit.
Ted se venuju tvorbe hlasenky pro SVS k lecbe varroa a davam dohromady vzorky,tretina kelimku je spatne oznacena jako kazdy rok,chybi adresy,registracni cisla,jeden dobrak mi hodil do schranky krabicku a na ni napsano 3.Vic nic! Jsem jasnovidec,abych poznal ci to je??? Vzorky na mvp opet od vasich vcelaru,opet ulehceni prace a pridani prace nasi ZO.Co ma na tehle praci bavit???

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72557


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu