78114

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (93.92.52.23) --- 2. 2. 2019
Re:

Já píšu dotaz pepane tak, že by bylo úspornější aby Praha-sekretariát si nechala celý obnos na zpracování D1, tj. nyní 5 mil Kč a případně by ke kontrole objednala nějakou ZO nebo OV kdyby měla nějaké podezření z nepravostí.

Tz. jediné coby včelaři dělali a i ty by bylo k datu cca 1.9.-15.9. : odešleš jeden dopis do medníku kvůli registraci a druhý na Křemencovu se žádostí k D1. Na žádost k D1 dáš číslo bankovního účtu nebo vyzvednutí na poště.

Zjednoduší se tím celý popis tohoto procesu a ZO odpadne více jak 80% administrativ a sekretariátu zustanou 3 miliony korun které nyní znamenají pro ZO 25Kč/žadatel, ale pro sekretariál významné finance navíc.

Já nemám rád změny ale takový přístup by řešil hlavně celkové náklady na zpracování a ty má nést podle MZe ČSV Praha Křemencova 8 a ne ZO ČSV v dolní horní. Proti D1 jako takové toto rozhodně není.

_gp_


.......
(e-mailem) --- 2. 2. 2019
Re:


Mz pověřilo a platí si to u ČSV. JE TO SICE Z PENĚZ POPLATNÍKŮ ale jet také
jeho věc. a asi to mají spočítané.

pepan

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72531


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
JosPr (46.135.25.100) --- 2. 2. 2019
Re:

Dnes okres musi vyplatit nejmene jednoho funkcionare na dohodu,pac kontroluje seznamy vyplacenych dotaci,tusim ze je to na castku 6000 kc,misto kontrolovani papiru,muze obihat namatkove stanoviste.
Administrace ZO se myslim klidne vzdame,propisky koupime za svoje.Pokud by probihala 1.D takhle,ze ji budou administrovat na svazu ti,kteri jsou za to stejne placeni,proc ne.V ZO stejne na podzim schuzujem,tak to spojime s vyberem clenskeho a misto vyplaty 1.D si muzem pokecat o vcelareni.Alespon si kazdy uvedomi,kolik svazu plati.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72532


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
JosPr (46.135.25.100) --- 2. 2. 2019
Re:

Napad dobry,ale tezko projde.Pro ted uz placeny sekretariat je jednodussi,kdyz administraci obehaji zadarmo dobrovolni funkcionari ZO.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 72533


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu