78146

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)



Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(185.195.226.173) --- 24. 7. 2018

Takže se dá nxní v tuto chvíly sdělit, že v Itálii brouk je stále, když nás Aethina potká, jen tak nezmizí a zvýší se čas na novou profylaxi a údržbu různých pastí a náklady na ni a na atraktanty které ji vábí nebo otráví. To bude vynálezců .... ale ten čas okolo této činnosti mi vychází hůř než na VD a tak, že slabší včelstva v podstatě nebudou a silnější budou odolávat attaku ještě většímu._gp_

Jaké pasti a atraxtanty ? tak se včelaří v USA. Podle legislativy EU se bude v ČR pálit vše, tak jako v Italii.
Uvědomte si prosím Vás ,že tumidu nelze tak snadno vyhubit. Jeden den Vám vletí v Italii do auta nebo kamionu a za 12 hodin ji máte v ČR ani o tom nevíte a nemusí to být zrovna zlý úmysl. Pálení tumidy je hloupý nápad, má křídla, zahrabe se pod zem nebo někam jinam. Domnívám se, že může následovat podobný postup, jako při zavlečení varoázy do Československa.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 71955


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno





Klikněte sem pro nápovědu