78253

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


B. Pravda (79.142.150.36) --- 23. 11. 2015
Včelpo

Na to,že Včelpo produkuje nekvalitní, falšovaný med a prodává s podezřele nízkou cenou, jsem řešil s řadou členů RV ČSV či dokonce s PRV ČSV. Už na to upozorňuji řadu let, že jsou tam podezřelé nákupy medů a ve výrobě se pracuje s glukozofruktozovým sirupem.... Nikomu to ale zřejmě nevadilo nebo dokonce vyhovovalo? Teď odvolali dozorčí radu, aby ukázali veřejnosti a novinářům jak to operativně řeší. Vlk se nažral a koza zůstala celá. Odvolán měl být okamžitě všichni mamažeři včele s ředitelem.
Celkem by mi nějaké Včelpo bylo ukradené, ale když si moji zakáznici otevřou třeba poslední leták z Kaufu, kde je cena sklenice 109 Kč (a bývá i nižší třeba 89 Kč), tak se těžko obhajuje cena 160 Kč.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67550


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu