75991

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (93.92.52.23) --- 13. 9. 2015
Re: Kaufland-akcni letak

No tak jak tu regulaci včelaři mohou dělat, když jak píšete, jsou tam čtyřikrát vyšší platy? Mohou prd. Trh se pohnul nahoru, protože EU tiskne prachy a kdyby ČNB nechystala národ na měnu tím, že shromažďuje nové společné platidlo po paletách někde v trezorech a držela kurs koruny na 27 za €, tak by tu med stál dávno 250,- i s kolapsem jiné české průmyslové výroby a vývozu kvůli deflaci.

Až se z toho pro Vás ráje vrátíte do české reality, pochopíte. Také jsem letos viděl citrusové medy 9,9€ za 500g u Nice ve Francii v marketu typu Hornbach - ale jen zahrada, ale také jsem viděl, že to nikdo nekupoval. Dokonce tam zřídily na dvou čelech regálu od uličky nově včelařské potřeby, ale dejte 90€ za kombinézu s kloboukem nebo 25€za rozpěrák. Chci tím sdělit, že takové ceny jsou snadné nalézt, ale najděte tam med kilo za 3.45€/kg a kupte si ho.

Ty ceny co tam vidíte jsou dělány trhem, ne včelaři._gp_


.............
Chapu, reknete vzdyt oni tam berou ctyrikrat vetsi vyplaty nez u nas....nekdo ten trh musi regulovat a to vcelari muzou.....

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67245


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu