75991

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


JosPr (46.135.45.0) --- 12. 9. 2015
Re: Kaufland-akcni letak

Netajim se nazorem,ze dotace vcelarstvi spis skodi,nez prospivaji.Je to nazor muj,jakozto predsedy ZO a i velke casti vyboru ZO.Kdo vyuziva vyhody prodeje ze dvora,tomu jsou nase "vychvalovane"dotace spis k smichu,efekt snad maji pro nove vcelare,na porizeni ulu a prislusenstvi,zbytek dlouholetych vcelaru si na porizeni potrebneho snad uz vydelat mohl,kdyby chtel.Nejsmutnejsi je,kdyz po dotacich volaji ti nejvetsi a maji slouzit k podnikani..Nejsem ani presvedceny,ze by v super hyper mnel byt cesky med,za podminek,ktere plati ted..Co se tyce ceskych cen,vetsina pracujicich si muze nechat zdat o prumerne mzde a med za neprimerene vysokou cenu koupi malokdo.Vse v zivote je kompromis,plati to i pro cenu medu v regionu,bud prodas,nebo ne,nezijem vsichni v Praze.JosPr

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67242


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
Stanislav Pe (217.117.209.107) --- 12. 9. 2015
Re: Kaufland-akcni letak

Tak na dotace mám stejný názor, křiví to poměry a jak to tak slyším, tak dotace chce každý a na všechno. Z 1D ukrojí část ústředí, část OO a část ZO a to má být dotace na včelstva. Dotace přispívají k pokřivení výroby, trhu a morálky.Někomu něco seberou, aby to jinému mohli darovat. Když se to tak vezme 1D vyplacená včelaři je přibližně 1 kg medu, že by bez dotace přestal včely chovat, tak to snad ne. Ona výplata je obvykle spojená s výběrem čl. příspěvků a to je asi pravý důvod, držet co nejvíce včelařů v organizaci.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67243


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

      
jíra (78.102.231.63) --- 14. 9. 2015
Re: Kaufland-akcni letak

Co tady píšete pořád o dotacích? Je to za opylení ,opakuji opylení ,ostatních plevelných a jiných rostlin i stromů v přírodě.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67254


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu