78019

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


gupa (93.92.52.23) --- 23. 8. 2015
Re: Dotaz- včelařské daně

Šmarjá proč se na legislativní otázku ptáte zde? Když Vám tu někdo odpoví, že to je správně a bude to blbě, budete platit jak mourovatej, protože od novýho roku všechno je jinak. Nejde oto že je něco osvobozený od daně, podání DP a osvobození od daně jsou dvě věci. Proto píšu, vemte si z té kupky peněz nějaké drobné a zajděte si k účetnímu okom víte, že se vyzná. Také je důležité, znovu píšu, jak se na ten Váš dotaz bude dívat FÚ ke kterému patříte, protože každé FÚ má jiný názor, ikdyž je legislativa jen jedna. Doufám, že budete opatrný a kvůli své hlouposti že tu někdo něco napíše, si neověříte, jako plátce daně, své skutečné povinnosti u úředníka nebo účetního, který to dokáže a nebo případně zavás celý dotaz zpracuje tak jak to má být podle aktuální legislativy. _gp_
............

(213.192.26.250) --- 22. 8. 2015
Re: Dotaz- včelařské daně (67168) (67169)

Ale já nemám živnosták a nepodníkám. Pouze mám k důchodu 60 včelstev
Takže nepotřebuji účty , účetní nic. Je mě zajímá, zda je to legislativně sprábně- 60 včelstev neplatím a neodvážím nic.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 67171


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu