78252

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


KaJi (88.101.45.181) --- 28. 10. 2014
Re:

Čeština je bohatý jazyk a proto se dá lehce použít slovo, které se dá vysvětlit různě. Asi by v návodu k Varidou pro fumigaci mělo být lépe vyjádřeno "po nakapání neprodleně zapálitl a vložit do úlu". Asi by to bylo srozumitelnější.
Ale, diskuze je to zajímavá.

-----
Tady jde spíše o to se dozvědět zda autor chtěl naznačit, že se to nemá skladovat od loňska nakapané, nebo chtěl vyloučit častý způsob distribuce, kdy důvěrník rozdává pokapané knoty a nebo skutečně amitráz po nakápání mizí z papírku významně rychle, takže je třeba to brát v úvahu, zda si nakapat ráno, pro celý včelín a anebo až těsně před vložením do úlu.

Největší srandu z takových debat pak mají "fundamentalisti" co na schůzích nabádají k přesnému dodržování návodu, který ani moc neznají. A hlavně se děsí z nelegálních aplikací. :-)

Karel

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 65003


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Všechny správně vytvořené příspěvky na toto téma

Klikněte sem pro nápovědu