77437

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


(e-mailem) --- 11. 5. 2013
Re: kyselina mravenÄ?Ă­ - lĂŠÄ?ba varoĂĄzy

 
Aleš Molčík (89.24.19.96) --- 11. 5. 2013
Re: kyselina mravenÄ?Ă­ - lĂŠÄ?ba varoĂĄzy (61281)O nějaké registraci pochybuji, protože informace v návodu jsou pro tvořivé a nebo zkušenější uživatele, kteří si základní věci doplní sami. Takový návod nemá šanci projít přes legislativu schvalovacího procesu. A registrace budoucí se zřejmě také konat nebude, když už je odpařovač v prodeji.
---------------
Pročti první odstavec,
http://www.odparovac.cz./editor/filestore/File/ODPAROVAC%20YANNICK%20navod_cz. <http://www.odparovac.cz./editor/filestore/File/ODPAROVAC%20YANNICK%20navod_cz.> 
, proto moje otázka k registraci. A atˇ hledám, jak hledám Yanic v MVO nevidím. Otázka složitosti registr.,náročnosti pro uživatele je věc druhá, to bych nerozebíral a pokud výrobce dá na trh veřejně nějaký schopný systém, mám za to, že by to měl dotáhnout do konce ,tedy včetně registrace. Polovičatou práci umí udělat každý hlupák, to je jako dodat medomet bez koše a ještě k tomu bez faktury nebo dodat matku v klícce bez matky jen s doprovodem
Podobně to vidím i u jiných stávajících střed. a dlouh. odpařov., ani ty si včelař nedokáže u okr. veterináře. v konvenč. chovu obhájit, at jsou sebelepší než stávající registr.prostředek.
T.P


 
 
 

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 61288


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu