78251

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


Martin H. (90.177.148.94) --- 5. 5. 2013

Pěkný den

U nás, 235mnm, už kvete taky řepka, jabloně i pampelišky. Většina včelstev však není v síle aby snůšku využila. Počasí zatáhlo minulý týden za brzdu, ale očividě to nestačí. Vody je dost, doufejme, že teploty kolem 19°C vydrží co nejdéle, pak by se snad i cosi vytočilo.

Nahlédl jsem do 2 nejsilnějších spojovaných včelstev (3-4N 39x24)- jedny mají kolem 6kg nanošeno z vrb a ov. stromů, druhé nic, přesto že odpařují nektar jako všechna včelstva.

Pro některé včelaře (včetně mě) končí snůška s řepkou. Pak jen luční květ a nějaká lípa v létě dohromady po 3 rámcích ze včelstva. Tak snad to vyjde!

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 61251


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu