78289

Včelařská konference

(Internetová stránka otevírající prostor pro komunikaci včelařů)Jméno: E-mail:
Téma:
Příspěvek:
Jmeno sladkeho produktu vcelHeslo: Opište červené slovo pozpátku do kolonky.

U vašeho příspěvku bude zobrazena IP adresa, ze které příspěvek odesíláte.
Délka příspěvku je omezena na 10000 znaků.

Prosíme účastníky konference, aby při podání nového příspěvku do konference vždy vyplnili kolonku "téma". V případě, že reagujete na některý již uveřejněný příspěvek, tak to důsledně čiňte pomocí funkce "Odpovědět do diskuze na příspěvek číslo...", která je k dispozici vpravo vedle každého zobrazeného příspěvku. Funkce, která je pro každý zobrazený příspěvek k dispozici: "Zobrazit odpovědi na tento příspěvek.", bude správně fungovat jen v případě, že budete dbát výše uvedených pokynů.)


Zběžné zobrazení

Archiv Včelařské konference


emilkamilka (83.208.80.247) --- 5. 5. 2013
KVETE ŘEPKA

Kvete řepka,jabloně,pampeliška,vrby,vše najednou,aby se ty naše včely z toho zbláznily,kam mají lítat.Jabloně odkvetou během týdne,pampelišky o trochu déle. Řepka vydrží asi nejméně 3 týdny,nu a potom ta malina,z které bychom mohli letos něco mít,les má letos vláhu.
Nevím jak u Vás,ale u nás 450m moc připravené včely na jarní snůšku nemáme,není to poprvé ani naposledy.O to více se budeme těšit na ten druhý,tolik žádaný od lidí.Pouze několik málo lidí si zvyklo na med jarní,letos jaksi nepochodí,bude jej méně.Možná v supermarketech to letos využijí,dovezou jej z Číny či z Brazílie,ale nebude to ten náš,náš jarní med je pro naši oblast nejlepší,přeji všem včelařům krásné jarní chvilky u jejich včel.

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 61250


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

   
JosPr (217.77.165.49) --- 5. 5. 2013
Re: KVETE ŘEPKA

U nas rozkvete repka koncem pristiho tydne,kvetou tresne,zacinaji jablone a hrusne.Vcelstva nadherne stavi,zacinaji se vyvesovat ve 3VN,zavickovaneho plodu mraky,pod strechou se leskne sladina v ramcich,ktere matka nestihla zaklast.Pomalu chystam 4.VN.Mym vcelkam jarni med rozhodne neutece.(385 m.n.m).JosPr

Odpovědět
do diskuze
na příspěvek
číslo 61253


Zobrazit
odpovědi
na tento
příspěvek


Zobrazit
celé
vlákno

Klikněte sem pro nápovědu